-10%West тумба ТВ белый мат CAMA
- В наявності
- Код: 8-222
5 090 ₴
4 581 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба ТВ West CAMA для гостиной
Производство: фабрика Cama (Польша).
Выпускается в цвете:
- корпус – белый мат;
- фасад – белый мат.
Используемые материалы:
- корпус – ДСП ламинированная;
- фасад – МДФ ламинированная
| Ширина | 130 см |
| Высота | 42 см |
| Глубина | 42 см |
|
|
Максимальная нагрузка на столешницу: 30 кг.
Вес: 42 кг.
Количество упаковок: 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cama |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 40 см |
| Колір | чорний / чорний глянець |
| Ширина | 138 см |
- Ціна: 4 581 ₴



