-10%Тумба ROCO R05 CAMA
- В наявності
- Код: ROCO
4 646 ₴
4 181 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба ROCO R05 CAMA
| бренд: | Cama Meble |
| ширина: | 37.5 см |
| висота: | 37.5 см |
| глибина: | 39 см |
| вага: | 10.5 кг |
| кількість упаковок: | 1 |
| колір: | білий + чорний / білий, антрацит / дуб вотан, чорний / білий, білий, білий / чорний, чорний |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cama |
| Країна виробник | Польща |
- Ціна: 4 181 ₴

