-5%VIGO ТБ тумба 140 дуб wotan мат/дуб wotan CAMA
- В наявності
- Код: VIGO
5 929 ₴
5 632 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
VIGO ТБ тумба 140 дуб wotan мат/дуб wotan CAMA
Колекція меблів Vigo виглядає дуже елегантно і сучасно.
Віго 140 – це зменшена копія тумби Віго 180. Зберігаючи в собі абсолютно всі переваги моделі Віго, Віго 140, за рахунок своїх зменшених розмірів, що дозволяє більш оптимально і раціонально використовувати наявний простір. Компактність і функціональність, лаконічність і витончена стильність – поціновувачі неординарною краси і витонченості по достоїнству оцінять цю модель. Вона безсумнівно прикрасить Вашу вітальню і зверне на себе захоплені погляди Ваших гостей.
Для зручності використання, тумба оснащена системою «PUSH-CLICK». Для виробництва меблів були використані високоякісні меблеві плити і фурнітура, завдяки чому меблі довговічна і міцна.
Характеристики
| Ширина | 140 см |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 40 см |
| Вага | 26.3 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпус | ламінована ДСП |
| Товщина плити ДСП | 16 мм |
| Матеріал фасад | ламінована МДФ |
| Стиль | сучасний |
| Тип | навісний |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cama |
| Країна виробник | Польща |
- Ціна: 5 632 ₴

