-14%Тумба RTV Slide 150 CAMA
- В наявності
- Код: Slide
9 151 ₴
7 870 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба RTV Slide 150 CAMA
ТВ тумба Slide - елегантне рішення для сучасної вітальні. Модель виконана без ручок, оснащена системою натиску "Push-click", ящики відкриваються вниз,
є два отвори для кабелів. Виріб виготовлений повністю з МДФ з глянцевою поверхнею.
Характеристики
| Ширина | 150 см |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 40 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпус | ламінована МДФ " білий глянець |
| Матеріал фасад | ламінована МДФ " білий глянець |
| Матеріал стільниці | ламінована МДФ " білий глянець |
| Стиль | сучасний |
| Тип | навісний |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cama |
- Ціна: 7 870 ₴



