-14%Тумба RTV Slide 200 CAMA
- В наявності
- Код: Slide
10 474 ₴
9 007 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба RTV Slide 200 CAMA
ТВ тумба Slide 200 - подовжена версія Slide 150, що пропонує ще більш високу функціональність за рахунок збільшених розмірів і місткості. Зручна і практична. Добре впишеться в сучасний інтер'єр.
Характеристики
| Ширина | 200 см |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 40 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпус | ламінована МДФ " білий глянець |
| Матеріал фасад | ламінована МДФ " білий глянець |
| Матеріал стільниці | ламінована МДФ " білий глянець |
| Стиль | сучасний |
| Тип | навісний |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cama |
- Ціна: 9 007 ₴



