Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба RTV Chicago Cama
Характеристики
| Довжина | 180 см |
| Ширина | 40 см |
| Висота | 52 см |
| Вага | 32 ua |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпус | ламінована ДСП |
| Товщина плити ДСП | 16 мм |
| Матеріал фасад | ламінована МДФ |
| LED підсвічування | за додаткову плату |
| Підсвітка RGB | за додаткову плату |
| Стиль | сучасний |
| Тип | підлогова |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cama |
- Ціна: 14 059 ₴



