-10%Тумба RTV Soul 180 Cama
- В наявності
- Код: Soul
15 766 ₴
14 189 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба RTV Soul 180
Цікава новинка від Cama Meble ТБ тумба Soul приваблює своїм дизайном. Елегантний предмет меблів нагадує стиль ретро і відрізняється декоративним орнаментом, який прикрашає двері тумби. Корпус виробу виконаний у кольорі антрацит. Крім того, меблі виготовлені з використанням матеріалів найвищої якості, що робить її зносостійкого, довговічною.
Характеристики
| Ширина | 180 см |
| Висота | 52 см |
| Глибина | 45 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпус | ламінована ДСП |
| Товщина плити ДСП | 16 мм |
| Матеріал фасад | ламінована ДСП |
| Матеріал стільниці | ламінована ДСП |
| Стиль | сучасний |
| Тип | підлоговий |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cama |
- Ціна: 14 189 ₴



