Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл журнальний Лада зробить Ваш інтер'єр ще більш елегантним і презентабельним, додавши нотку витонченості. Головною дизайнерської родзинкою вироби є добірно вигнуті ніжки. Стіл виготовлений з натурального дерева і відрізняється високою міцністю.
Матеріал стільниці: МДФ шпонований
Матеріал каркасу: дерево сосна
Габаритні розміри: 1000*580*500 мм.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raduga |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Горіх |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний |
| Кількість додаткових полиць | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столика | |
| Висота столика | 500 мм |
| Глибина столика | 580 мм |
| Довжина столика | 1000 мм |
| Комплектація столика | |
| Газетниця | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Додаткові характеристики столика | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
- Ціна: 4 029 ₴




