
Стіл-трансформер ФЛАЙ, журнальний+обідній (Кантрі)
- В наявності
4 544 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Журнальний стіл "Флай" завдяки механізму трансформації легко перетворити на обідній стіл. Стіл зручний і легкий у використанні. Завдяки широкому вибору кольорів впишеться в будь-який інтер'єр.
Технічні характеристики
- Стільниця: ДСП 16 мм
- Кромка стільниці: ПВХ 2 мм
- Каркас: дерево вільха
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raduga |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота кухонного столу | Да |
| Висота столу | 520 мм |
| Довжина столу | 912 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1205 |
| Довжина столу в зрушеному (складеному стані | 912 |
| Каркас, ніжки | масив дерева |
| Максимальна висота регульованого столу | 750 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 520 мм |
| Розмір стільниці кухонного столу | Так |
| Тип кухонного столу | розкладний |
| Трансформація кухонного столу в журнальний столик | Да |
| Форма стільниці столу | прямокутна |
| Ширина столу | 602 мм |
- Ціна: 4 544 ₴




