
Стіл дерев'яний овальний на двох опорах обідній, кухонний, ДАНІЕЛЬ (горіх темний) 120 см.
- В наявності
9 584 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яний овальний стіл на 2 ніжках для кухні з розсувним механізмом. Дана модель виступає переважно в ролі кухонного або обіднього столу, проте завдяки своїй довжині зі вставкою за ним може поміститися велика кількість гостей. Вставка розташовується під стільницею і має ширину 40 см. Довжина столу в розкладеному вигляді становить 160 см.
Стільниця овального столу зроблена зі МДФ, покритого дубовим шпоном. Каркас – масив сосни.
Довжина столу 120 см. Висота 78 см. Ширина 80 см.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raduga |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Горіх |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | розкладний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 780 мм |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1200 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1600 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 780 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 780 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | масив дерева |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір стільниці кухонного столу | Так |
| Форма стільниці столу | овальна |
- Ціна: 9 584 ₴






