Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл обідній нерозкладний білого кольору з прямими стійкими ніжками. Стільниця і каркас виготовлені з міцного натурального дерева вільхи. Довжина столу 100 см, ширина 60 см, висота 75 см. Можливі варіанти кольорів: білий, слонова кістка На фото стіл кольору горіх темний
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу | 1000 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір стільниці кухонного столу | Так |
| Форма стільниці столу | прямокутна |
- Ціна: 3 599 ₴





