Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обідній стіл КАНТРІ розсувний для кухні, вітальні. Стільниця округла, ніжки мають плавний елегантний вигин. Ніжки дуже стійкі і виробляються з міцного і міцного натурального дерева клена. Стільниця виконана з МДФ. МДФ має деревне походження і не має синтетичних домішок, тому є повністю натуральним і має щільну однорідну структуру. Під стільницею знаходиться вставка шириною 30 див. Механізм трансформації - рейкова система. В розкладеному вигляді довжина столу 123 див. Висота 76 см. Ширина 67 див. Можливі варіанти кольорів: горіх темний, білий, бежевий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модуль-Люкс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Бежевий |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стан | Новий |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Прямокутний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу | 930 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 930 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1230 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 760 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 760 мм |
| Ширина столу | 670 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | масив дерева |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
- Ціна: 4 316 ₴




