
Стіл дерев'яний розкладний, кухонний, обідній ПЕРСЕЙ (горіх темний)
- В наявності
8 097 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл Персей має прямокутну стільницю. Стіл розсувний з механізмом трансформації телескопічні направляючі. Ніжки стійкі і виготовляються з дерева сосни. Стільниця виконана з МДФ, зверху покрита шпоною. Шпон – це тонкий зріз натуральної деревини. Таке покриття захищає від дрібних механічних пошкоджень та надає поверхні приємну гладкість і характерний блиск. МДФ має деревне походження і не має синтетичних домішок, тому є повністю натуральним.
Вставка розташовується під стільницею і має ширину 38 див. В розкладеному вигляді довжина столу 151 см. Висота 75 см. Ширина 70 см.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raduga |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Горіх |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | розсувний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу | 1130 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1130 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1510 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 760 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 760 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір стільниці кухонного столу | Так |
| Форма стільниці столу | прямокутна |
- Ціна: 8 097 ₴





