
Стіл дерев'яний розкладний, кухонний, обідній СОРЕНТО (білий)
- В наявності
9 551 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обідній стіл СОРЕНТО для кухні, вітальні з розсувним механізмом
Стільниця прямокутна з округлими краями. Виконана із МДФ. МДФ має деревне походження і не має синтетичних домішок, тому є повністю натуральним та має щільну однорідну структуру. Ніжки мають плавний вигин. Вони стійкі, виготовляються із міцного дерева клена.
Під стільницею знаходиться вставка шириною 40 см. Механізм трансформації - рейкова система. У розкладеному вигляді довжина столу 170 див. Висота 75 див. Ширина 78 див.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raduga |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | розсувний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу | 1300 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1300 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1700 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 750 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 750 мм |
| Ширина столу | 780 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | масив дерева |
| Стільниця | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір стільниці кухонного столу | Так |
| Форма стільниці столу | прямокутна |
- Ціна: 9 551 ₴




