Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл журнальний Тюльпан Новий зробить Ваш інтер'єр ще більш елегантним і презентабельним, додавши нотку витонченості. Має красиві фігурні ніжки. Виготовлений з комбінації натурального дерева та МДФ, стіл відрізняється високою міцністю. Матеріал стільниці: МДФ Матеріал каркасу: дерево клен. Габаритні розміри: 880*560*470 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Веселка |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Коричневий |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма стільниці | овальна |
| Габаритні розміри столика | |
| Висота столика | 470 мм |
| Глибина столика | 560 мм |
| Довжина столика | 880 мм |
| Додаткові характеристики столика | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
- Ціна: 2 446 ₴





