
Стіл дерев'яний розкладний на двох опорах, кухонний, обідній ПЕГАС (горіх темний) 110 див.
- Немає в наявності
6 188 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл обідній ПЕГАС з розсувним механізмом
Стільниця прямокутна. Колір - темний горіх. Ніжки стійкі, зроблені з натурального дерева сосны. Стільниця виконана із МДФ, зверху покрита шпоном. Шпон це тонкий зріз натурального дерева. Таке покриття захищає від дрібних механічних пошкоджень та надає поверхні гладкості та блиску. МДФ має деревне походження і не має синтетичних домішок, тому є повністю натуральним та має щільну однорідну структуру.
Під стільницею знаходиться вставка шириною 30 см. Механізм трансформації - рейкова система. У розкладеному вигляді довжина столу 140 см. Висота 77 см. Ширина 65 см.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raduga |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Коричневий |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | розсувний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 770 мм |
| Довжина столу | 1100 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1100 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1400 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 770 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 770 мм |
| Ширина столу | 650 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір стільниці кухонного столу | Так |
| Форма стільниці столу | прямокутна |
- Ціна: 6 188 ₴





