
Стіл журнальний ПРАДО (горіх темний)
- В наявності
4 413 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл журнальний ПРАДО — прекрасне рішення для вітальні. Елегантний дизайн, міцні матеріали. Виготовлений із комбінації дерева та МДФ, стіл вирізняється високою міцністю.
Матеріал стільниці: МДФ
Матеріал каркаса: дерево клен.
Габаритні розміри: 920*600*570 мм.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raduga |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Коричневий |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний |
| Кількість додаткових полиць | 1 шт. |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки, Коліщата |
| Форма стільниці | овальна |
| Габаритні розміри столика | |
| Висота столика | 570 мм |
| Глибина столика | 600 мм |
| Довжина столика | 920 мм |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Додаткові характеристики столика | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
- Ціна: 4 413 ₴



