
Дерев'яне односпальне ліжко Л-120 (горіх)
- В наявності
8 294 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Односпальне ліжко кольору горіх із натурального дерева з низьким наголов'ям. Ліжко виготовлене із сосни. Матрацом ліжко не комплектується.
Розміри спального місця: 90х200 см
Матеріал узголів'я дерево сосна. Основа під матрац — рейки з натурального дерева.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raduga |
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Горіх |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 90 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина дитячого ліжка | 99 см |
| Довжина дитячого ліжка | 212 см |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Максимальне навантаження на спальне місце | 180 кг |
| Матеріал виготовлення каркаса | натуральне дерево |
| Загальна висота дитячого ліжка | 64 см |
| Основа спального місця | дерев'яні ламелі |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 8 294 ₴

