
Ліжко двоспальне "СЕВІЛЬЯ" (білий)
- В наявності
10 597 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двоспальне ліжко Севілья кольору горіх виготовлена з масиву клена і шпонірованного ДСП. Узголів'я ліжка м'яке. Габаритні розміри 224х167х105 див. Спальне місце розміром 200х160 див. Основа під матрац: ламелі. Ліжко з матрацом не комплектується. Колірна гамма: білий, горіх.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Веселка |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 105 см |
| Довжина ліжка | 224 см |
| Ширина ліжка | 167 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | шпонована ДСП |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Узголів'я ліжка | натуральне дерево |
- Ціна: 10 597 ₴


