
Стілець дерев'яний барний ГЕНРІ (білий)
- В наявності
3 466 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яний барний стілець Генрі ідеально підійде в інтер'єр у стилі Прованс та ін. У нього оригінальний дизайн, комфортна та зручна спинка для тривалого сидіння.
Каркас стільця виготовлений із дерева бук, колір білий.
Габаритні розміри: 40,5*40,5*93,5 см.
Висота до сидіння — 61,5 см.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raduga |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Габаритні розміри | |
| Висота табуретки | 935 мм |
| Глибина табуретки | 405 мм |
| Ширина | 405 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Сидіння | натуральне дерево |
| Спинка | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Немає |
- Ціна: 3 466 ₴

