Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Практично в кожному будинку є живі рослини, квіти. Дана квіткарка ідеально підійде для квіткових композицій та установки горщиків з квітами різних розмірів. Виготовлена квіткарка з натурального дерева. Дерево чудово поєднується з живою зеленню. Квіткарка буде відмінно виглядати в класичних інтер'єрах, кімнатах з обстановкою меблів з ДСП та МДФ. Габарити: 550*550*700 мм. Виробник - Модуль Люкс Колір - горіх темний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Веселка |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант установки підставки | підлога |
| Висота підставки | 700 мм |
| Глибина підставки | 550 мм |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Дерево |
| Місце експлуатації | Будинок |
| Стан | Новий |
| Тип | Підставка для рослин |
| Ширина підставки | 550 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Декоративні елементи | МДФ |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Наявність декоративного підсвічування | Немає |
- Ціна: 2 483 ₴




