
ЄВА Дерев'яний комод (горіх темний)
- В наявності
13 445 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комод ЄВА - місткий комод, ідеально впишеться в інтер'єр і стане незамінним предметом меблів в спальні. Комод має чотири висувних ящика. Каркас комода виготовлений з ДСП. Фасадна декоративна частина - масив вільхи.
Габаритні розміри: ширина - 92 см, глибина - 45,5 см, висота - 90 см
Для замовлення доступні кольори: венге, горіх темний, горіх світлий, сірий, слонова кістка, білий.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raduga |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Венге, Горіх лісовий, Горіх темний |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 90 см |
| Глибина комода | 45.5 см |
| Ширина комода | 92 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Фасади | натуральне дерево |
- Ціна: 13 445 ₴





