
Дерев'яна приліжкова тумба No1
- В наявності
5 051 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумбочка приліжкова ідеально впишеться в інтер'єр і стане незамінним предметом меблів у спальні. Тумба красива і функціональна. Каркас виготовлений з ДСП. Фасадна оздоблювальна частина ДСП із філечкою вільхи.
Колірна гама: венге, горіх темний, горіх світлий, сірий, слонова кістка, білий
Габарити: ширина — 43 см, глибина — 40 см, висота — 55 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raduga |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 55 см |
| Глибина тумби | 40 см |
| Ширина тумби | 43 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | шпонована ДСП |
| Ніжки | натуральне дерево |
- Ціна: 5 051 ₴



