Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яний стіл Прага для кухні з розсувним механізмом Стільниця округла, ніжки мають плавний елегантний вигин. Ніжки дуже стійкі і виробляються з міцного і міцного натурального дерева клена. Стільниця виконана з МДФ. МДФ має деревне походження і не має синтетичних домішок, тому є повністю натуральним і має щільну однорідну структуру. Під стільницею знаходиться вставка шириною 40 см. Механізм трансформації - рейкова система. В розкладеному вигляді довжина столу 170 см. Висота 75 см. Ширина 78 див. Можливі варіанти кольорів: горіх темний, білий, бежевий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модуль-Люкс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | розсувний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу | 1300 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1300 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1700 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 750 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 750 мм |
| Ширина столу | 780 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Стільниця | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір стільниці кухонного столу | Так |
| Форма стільниці столу | прямокутна |
- Ціна: 6 760 ₴





