Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл Відень-3 - прекрасне доповнення до кімнати в світлих і ніжних тонах. Овальна стільниця і високі вигнуті ніжки надають їй витонченість і витонченість. Стільниця столу виготовлена з МДФ. За деякими механічним властивостям МДФ перевершує навіть дерево. Даний матеріал володіє високою міцністю, стійкістю до перепадів температур, не сприйнятливий до мікроорганізмів і гниття. Ніжки даної моделі виготовлена з натурального дерева клена. Під стільницею знаходиться вставка шириною 35 див. Механізм трансформації - рейкова система. В розкладеному вигляді довжина столу 161 см. Висота 75 см. Ширина 81 див. Можливі варіанти кольорів: горіх темний, білий, бежевий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модуль-Люкс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | розкладний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу | 1260 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1260 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1610 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 750 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 750 мм |
| Ширина столу | 810 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Стільниця | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір стільниці кухонного столу | Так |
| Форма стільниці столу | овальна |
- Ціна: 7 350 ₴






