
Стіл дерев'яний круглий розкладний на одній ніжці, кухонний, обідній АНЖЕЛІКА (білий)
- В наявності
8 592 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яний круглий стіл для кухні з розсувним механізмом (телескопічні направляючі)
Дана модель виступає більшою мірою в ролі кухонного або обіднього столу, однак завдяки своїй довжині зі вставкою (128 см) за ним можуть розміститися і гості. Стільниця столу виготовлена з МДФ, покриті дубовим шпоном. Каркас з масиву сосни.
Висота 79 см. Ширина 90 см.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raduga |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | розкладний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 790 мм |
| Довжина столу | 900 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 900 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1280 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 790 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 790 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | масив дерева |
| Стільниця | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір стільниці кухонного столу | Так |
| Форма стільниці столу | кругла |
- Ціна: 8 592 ₴







