Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Завдяки механізму трансформації журнальний стіл "Флай" легко перетворити на обідній стіл. Стіл зручний і легкий у використанні. Завдяки широкому вибору кольорів легко впишеться в інтер'єр. Технічні характеристики Стільниця: ДСП 16 мм. Кромка стільниці: ПВХ 2 мм Каркас: дерево вільха Можливі варіанти кольору: горіх лісовий, венге, дуб молочний, дуб сонома.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Веселка |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Горіх |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх лісовий |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота кухонного столу | Да |
| Висота столу | 520 мм |
| Довжина столу | 912 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1205 |
| Довжина столу в зрушеному (складеному стані | 912 |
| Каркас, ніжки | масив дерева |
| Максимальна висота регульованого столу | 750 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 520 мм |
| Розмір стільниці кухонного столу | Так |
| Тип кухонного столу | розкладний |
| Трансформація кухонного столу в журнальний столик | Да |
| Форма стільниці столу | прямокутна |
| Ширина столу | 602 мм |
- Ціна: 3 188 ₴








