Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стілець Сім - незвичайна модель стільця з масиву бука для любителів оригінальних інтер'єрів. Його форма ідеально підходить як до кухонних інтер'єрів, так і для вітальні, ресторану і кафе. Каркас стільця виготовлений з дерева бук, колір венге. Оббивка зі штучної шкіри. Габаритні розміри: 44*50*97 див.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скіф |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 970 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
- Ціна: 1 881 ₴


