
Стілець дерев'яний ГЕНРІ (білий)
- В наявності
2 492 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стілець Генрі - ізящная модель стільця з масиву бука для любителів оригінальних інтер'єрів. Його форма ідеально підходить як до кухонних інтер'єрів так і для вітальні, ресторану і кафе.
Каркас стільця виготовлений з дерева бук, колір білий.
Габаритні розміри: 46*48*92 см.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raduga |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 920 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Сидіння | натуральне дерево |
| Спинка | натуральна шкіра |
- Ціна: 2 492 ₴

