
Стіл кухонний дерев'яний, обідній розкладний КЕЛЬН, прямокутний (горіх темний)
- В наявності
7 012 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл розкладний КЕЛЬН з стійкими різьбленими ніжками і прямокутною стільницею з округлими краями. Ніжки виготовляються з міцного та міцного натурального дерева клена. Стільниця виконана із МДФ. МДФ має деревне походження та не має синтетичних домішок, тому є повністю натуральною.
Вставка (34 см) знаходиться під стільницею.
Механізм трансформації – рейкова система.
У розкладеному вигляді довжина столу 143 см. Висота 75 см. Ширина 73 см.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raduga |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Коричневий |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | розкладний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу | 1090 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1090 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1430 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 750 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 750 мм |
| Ширина столу | 730 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір стільниці кухонного столу | Так |
| Форма стільниці столу | прямокутна з заокругленнями |
- Ціна: 7 012 ₴



