
Стіл-трансформер ФЛАЙ, журнальний + обідній (венге)
- В наявності
4 379 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Журнальний зтол Флай завдяки механізму трансформації легко перетворити на обідній стіл. Стіл зручний і легкий у використанні. Завдяки широкому вибору кольорів легко впишеться в інтер'єр.
Технічні характеристики
- Стільниця: ДСП 16 мм.
- Крайка стільниці: ПВХ 2 мм.
- Каркас: дерево вільха
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raduga |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Венге |
| Колір (відтінок) меблів | Венге |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота обіднього столу | Да |
| Висота столу | 520 мм |
| Довжина столу | 912 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1205 |
| Довжина столу в зрушеному (складеному стані | 602 |
| Каркас, ніжки | масив дерева |
| Максимальна висота регульованого столу | 750 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 520 мм |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Розкладна стільниця | Так |
| Тип кухонного столу | розкладний |
| Форма столу | Прямокутний |
| Форма стільниці столу | прямокутна |
| Ширина столу | 602 мм |
- Ціна: 4 379 ₴





