
Дерев'яне односпальне ліжко Л-104 (горіх)
- В наявності
10 443 ₴
- +380 (73) 886-27-62Life
Односпальне ліжко кольору горіх виготовлена з натурального, екологічно чистого матеріалу ― дерева сосни. Ліжко комплектується ламелевым основою під матрац. Матрацом ліжко не комплектується. Вага ліжка становить 25,5 кг
Меблі з масиву дерева – це класика. Магазини пропонують багато меблів, виготовлених з різних матеріалів, але масив дерева буде унікальним завжди. Жоден синтетичний матеріал не зможе наповнити такою природною енергетикою Ваш будинок як дерев'яні меблі. Дерево можна назвати «живою істотою», адже коли ви торкаєтеся дерева, то відчуваєте тепло, яке воно випромінює.
Меблі з дерева в наш час стають доброю традицією, яка несе в собі цінність затишку та комфорту. Комфортно почуватися можна тільки в природному середовищі серед чистих та натуральних матеріалів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raduga |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Коричневий |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 90х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | односпальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Ізніжжя ліжка | натуральне дерево |
| Каркас ліжка | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Узголів'я ліжка | натуральне дерево |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 71 см |
| Довжина ліжка | 212 см |
| Ширина ліжка | 99 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 90 см |
| Додаткові характеристики ліжка | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
- Ціна: 10 443 ₴



