
Дерев'яне двоспальне ліжко Л-215 (160*200)
- В наявності
15 381 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Меблі з масиву дерева — це класика. Меблі з дерева в наш час стають доброю традицією, яка несе в собі цінність затишку та комфорту. Комфортно почуватися можна тільки в природному середовищі серед чистих і натуральних матеріалів. Саме такі матеріали використовує виробник для виготовлення меблів.
Ліжко кольору горіх виготовлене з натурального, екологічно чистого матеріалу ― масиву сосни. Ліжко комплектується ламелевою основою під матрац. Матрац не комплектується. Вага ліжка становить 42 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raduga |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Коричневий |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх екко |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 73 см |
| Довжина ліжка | 212 см |
| Ширина ліжка | 169 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
- Ціна: 15 381 ₴



