
Дерев'яне двоспальне ліжко ЛК-110 /L-210 (200*160)
- В наявності
13 595 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ліжко кольору горіх виготовлена з натурального, екологічно чистого матеріалу ― масиву сосни. Ліжко комплектується ламелевым основою під матрац. Матрацом не комплектується. Вага становить 36 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raduga |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Коричневий |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 84 см |
| Довжина ліжка | 210 см |
| Ширина ліжка | 170 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
- Ціна: 13 595 ₴



