-14%Eva тумба ТВ білий/білий глянець CAMA
- В наявності
- Код: 8-238
15 049 ₴
12 942 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
УВАГА! Ціна без підсвічування.
Тумба ТВ EVA CAMA для вітальні з білими глянцевими фасадами.
Виробництво: фабрика Cama (Польща).
Випускається в кольорі:
- корпус – білий матовий;
- фасад – білий глянець.
Використовувані матеріали:
- корпус – ДСП ламінована;
- фасад – МДФ ламінована
| Длина | 180 см |
| Ширина | 40 см |
| Высота | 56 см |
| Вес | 58 кг |
Дополнительно комплектуется подсветкой – опция.
Вес: 56 кг.
Количество упаковок: 2 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cama |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 35 см |
| Колір | білий / білий глянець |
| Ширина | 200 см |
- Ціна: 12 942 ₴




