
Крісло реклайнер з електроприводом Maroni, сірий Bluvel 14
- Під замовлення
- Код: 71665
Відправка з 17 квітня 202612 918 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Вид м'яких меблів | крісло-реклайнер |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 62 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 84-103 см мм |
| Висота сидіння | 48 см |
| Глибина | 92-165 см |
| Глибина сидіння | 52 см |
| Матеріал оббивки | М’ ячик оксамитової тканини |
| Матеріал основи | Метал |
| Параметри | реклайнер |
| Підлокітники | м' які |
| Стиль | Сучасний |
| Колір оббивки | Сірий |
| Колір підстави | чорний |
| розкладна | Да |
- Ціна: 12 918 ₴






