-8%Вітрина 1д Locarno LCRV711L ліва
- Під замовлення
- Код: 48325-48343
Відправка з 19 квітня 202626 157 ₴
24 107 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Матеріал виготовлення | |
|---|---|
| Фасади | скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | Ні. |
| Висота | 57 см мм |
| Глибина | 35 см |
| Двері | 2 шт |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінований |
| Матеріал фасаду | МДФ ламінований, ПВХ |
| Параметри | електрокамін (входить до комплектації) |
| Відкриті полиці | Ні. |
| Стиль | лофт, ретро |
| Колір | білий / білий глянець |
| Колір корпусу | білий, дерево старовинне, дуб Вотан, чорний |
| Колір фасаду | білий глянець, дерево старовинне, дуб Вотан, чорний глянець |
| Ширина | 200 см |
- Ціна: 24 107 ₴









