-16%Крісло Jeff
- Під замовлення
- Код: 23853-23854
Відправка з 17 квітня 202615 116 ₴
12 683 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Вид м'яких меблів | крісло-реклайнер |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 85 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бельзовий відсік | Ні. |
| Висота | 101-83 см мм |
| Висота сидіння | 48 см |
| Глибина | 93-163 см |
| Глибина сидіння | 50 см |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Матеріал оббивки | екошкіра |
| Матеріал основи | Метал |
| Параметри | реклайнер |
| Підлокітники | м' які |
| Стиль | Сучасний |
| Колір оббивки | коричневий, чорний |
| Колір підстави | чорний |
| розкладна | Да |
- Ціна: 12 683 ₴



