-9%Комод Nova NKS154, дуб Віченца / золотий
- Під замовлення
- Код: 78830
Відправка з 19 квітня 202617 870 ₴
16 253 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Piaski |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | 6 шт |
| Висота | 83 см мм |
| Глибина | 39 см |
| Двері | Ні. |
| Матеріал корпусу | АБС, ДСП ламінований |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал фасаду | АБС, МДФ лакований |
| Параметри | система безшумного закриття |
| Відкриті полиці | Ні. |
| Стиль | гламур, сучасний, лофт |
| Колір корпусу | дуб Виченца |
| Колір підстави | золото |
| Колір фасаду | дуб Виченца |
| Ширина | 154 см |
- Ціна: 16 253 ₴





