-10%Шафа тридверна Nelly 3D 155, кашемір/чорний
- Під замовлення
- Код: 77569
Відправка з 19 квітня 202621 860 ₴
19 748 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Piaski |
| Колір | Чорний |
| Тип | Шафа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | 2 шт |
| Висота | 200 см мм |
| Глибина | 51 см |
| Двері | 3 шт |
| Матеріал корпусу | АБС, ДСП ламінований |
| Матеріал фасаду | АБС, ДСП ламінований, МДФ ламінований |
| Параметри | Ні. |
| Відкриті полиці | Ні. |
| Стиль | сучасний, класичний |
| Колір корпусу | кашемір |
| Колір фасаду | кашемір, чорний |
| Ширина | 155 см |
- Ціна: 19 748 ₴




