
Крісло реклайнер Perus, сірий
- Під замовлення
- Код: 71723
Відправка з 19 квітня 20269 460 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Вид м'яких меблів | крісло-реклайнер |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 80-101 см мм |
| Висота сидіння | 55 см |
| Глибина | 100-168 см |
| Глибина сидіння | 55 см |
| Матеріал оббивки | екошкіра |
| Матеріал основи | Метал |
| Параметри | лайнер, 2 x підсклянники |
| Підлокітники | м' які |
| Стиль | Сучасний |
| Колір оббивки | Сірий |
| Колір підстави | чорний |
| розкладна | Да |
- Ціна: 9 460 ₴





