
Настінне дзеркало Essent, сріблястий/чорний
- Під замовлення
- Код: 71797
Відправка з 19 квітня 20265 348 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | Ні. |
| Висота | 90 см мм |
| Глибина | 1,5 см |
| Двері | Ні. |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Матеріал фасаду | дзеркало, метал |
| Параметри | Ні. |
| Відкриті полиці | Ні. |
| Стиль | бохо, сучасний лофт |
| Колір фасаду | сріблястий, чорний |
| Ширина | 56 см |
- Ціна: 5 348 ₴




