
Садовий стілець Fierro, чорний/сірий/коричневий
- Під замовлення
- Код: 71887
Відправка з 19 квітня 20263 100 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 88 см мм |
| Висота сидіння | 45 см |
| Глибина | 66 см |
| Матеріал основи | алюміній, пластик |
| Матеріал сидіння | сетка |
| Параметри | Ні. |
| Підлокітники | тверда |
| Стиль | Сучасний |
| Колір підстави | чорний |
| Колір сидіння | сірий |
| Ширина | 57 см |
- Ціна: 3 100 ₴




