
Садовый прямоугольный стол Fierro, 150х90, черный / коричневый
- Під замовлення
- Код: 71901
Відправка з 19 квітня 20268 571 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Колір | Коричневий |
| Форма столу | Прямокутний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 74 см мм |
| Довжина | 150 см |
| Кількість місць | 6 |
| Конструкція | цілісний |
| Матеріал основи | Алюміній |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Параметри | Ні. |
| Стиль | Сучасний |
| Колір підстави | чорний |
| Колір стільниці | натуральний |
| Ширина | 90 см |
- Ціна: 8 571 ₴




