
Стілець K-582, чорний/натуральний
- Під замовлення
- Код: 71912
Відправка з 19 квітня 20262 482 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Колір | Чорний |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал основи | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 78 см мм |
| Висота сидіння | 46 см |
| Глибина | 55 см |
| Матеріал сидіння | мотузка |
| Параметри | Ні. |
| Підлокітники | тверда |
| Стиль | бохо, сучасний |
| Колір підстави | чорний |
| Колір сидіння | натуральний |
| Ширина | 56 см |
- Ціна: 2 482 ₴





