
Крісло комп'ютерне дитяче Bingo, чорний
- Під замовлення
- Код: 72009
Відправка з 20 квітня 20261 655 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 79-90 см мм |
| Висота сидіння | 41-52 см |
| Глибина | 48 см |
| Матеріал основи | Пластик |
| Матеріал сидіння | сітка, тканина |
| Параметри | Ні. |
| Підстава | хрестовина з роликами |
| Підлокітники | Немає |
| Підйомний механізм | Да |
| Стиль | Сучасний |
| Колір підстави | чорний |
| Колір сидіння | різнобарвний, чорний |
| Ширина | 39 см |
- Ціна: 1 655 ₴




