
Крісло комп'ютерне підліткове Oris, різнобарвний/білий
- Під замовлення
- Код: 72107
Відправка з 20 квітня 20262 248 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 88-100 см мм |
| Висота сидіння | 48-60 см |
| Глибина | 51 см |
| Матеріал основи | метал, пластик |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Параметри | Ні. |
| Підстава | хрестовина з роликами |
| Підлокітники | тверда |
| Підйомний механізм | Да |
| Стиль | Сучасний |
| Колір підстави | білий |
| Колір сидіння | різнобарвний |
| Ширина | 51 см |
- Ціна: 2 248 ₴




