
Набір із двох журнальних столиків Itaka, сірий мармур/графіт
- Під замовлення
- Код: 71211
Відправка з 19 квітня 20267 262 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | Ні. |
| Висота | 38 см, 48 см мм |
| Двері | Ні. |
| Довжина | 44 см, 54 см |
| Конструкція | цілісний |
| Матеріал основи | МДФ ламінований, метал |
| Матеріал стільниці | агломерат |
| Відкриті полиці | Ні. |
| Стиль | сучасний лофт |
| Форма столу | Круглий |
| Колір підстави | графіт |
| Колір стільниці | мармуровий ефект сірий |
| Ширина | 44 см, 54 см |
- Ціна: 7 262 ₴




