
Журнальний столик Loca, зелений
- Під замовлення
- Код: 71254
Відправка з 20 квітня 20263 569 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувні ящики | Ні. |
| Висота | 47 см мм |
| Двері | Ні. |
| Довжина | 50 см |
| Конструкція | цілісний |
| Матеріал основи | МДФ лакований |
| Матеріал стільниці | МДФ лакований |
| Відкриті полиці | Ні. |
| Стиль | Сучасний |
| Форма столу | Круглий |
| Колір підстави | зелений |
| Колір стільниці | зелений |
| Ширина | 50 см |
- Ціна: 3 569 ₴


