
Ліжко односпальне Alabama, 90х200, кремовий
- Під замовлення
- Код: 71303
Відправка з 19 квітня 202618 772 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бельзовий відсік | Ні. |
| Вклад | ортопедичні ламели |
| Висувні ящики | 1 шт |
| Висота | 83 см мм |
| Довжина | 221 см |
| Матеріал корпусу | ДСП, натуральне дерево |
| Матеріал оббивки | М' яч |
| Параметри | Ні. |
| Підйомний механізм | Ні. |
| Спальне місце | 90 x 200 |
| Стиль | Сучасний |
| Тип ліжка | односпальна, двоспальна |
| Колір оббивки | крем |
| Ширина | 95 см |
- Ціна: 18 772 ₴




